Ligobet Belge İstiyor Mu?

Ligobet belge istiyor mu, talep edilen belgeler neler? Sistem her açıdan güvenlik önlemlerine önem veriyor! Bu nedenle gerekli gördüğü durumlarda, istisnai olarak tarafınızdan evrak isteyebilir.
Ligobet, güvenilir bir sistemdir. Güvenlik önlemleri arasında belge talebi de mevcut! Yaptığı çalışmaların da hem üyenin, hem de sistemin güvenliğini sağlıyor. Ligobet belge istiyor mu? Evet, gerekli gördükçe talep etmektedir.

Ligobet Belge Talebi

Evrak talebi;

– Finansal konularda
– Üyelik işlemlerinde
– Para yatırma
– Para çekme
– Promosyonlar ya da diğer işlemlerde geçerlidir.

-NOT-
Sistem evrak konusunda, üyelerini zor durumda bırakmamak için en kolay yöntemleri kullanır. Bunları, tarafınıza e-posta aracılığıyla iletir. Evrak talebi onaylanmadan, işlem yapılmaz! Bu yüzden, beklememek için sizden istenilen belgeyi kısa bir sürede göndermelisiniz.

Ligobet Finansal İşlemlerde Evrak Talep Ediyor Mu?

Ligobet, uluslararası güvenlik kurumları tarafından denetlenen bir sistemdir. İşlem güvenliği açısından herhangi bir durum yaşanmışsa, tarafınızdan evrak talebi gerçekleşir. Ancak bu durum, sürekli olarak gerçekleşmez!

– Ligobet belge istiyor mu; İlk para yatırma ve ilk para çekme işleminizde, hem sizin güvenliğiniz hem de sistemin güvenliği açısından evrak talep edilmektedir.
– Talep edilen evrakların üçüncü bir kişi ile paylaşılması mümkün değil! Yalnızca hesabınızın doğrulanması adına kullanılır. Farklı platformlarda evraklarınızın kullanması, paylaşılması ya da buna benzer durumlar Ligobet platformunda mümkün değildir.
– Finansal işlemler sürecinde evrak talebi gerçekleşmişse, hangi e-posta adresine evrakları göndermeniz gerektiği size mesajla belirtilir. Ne kadar kısa süre içerisinde evraklarınızı gönderirseniz, işlemler o kadar kısa sürede tamamlanır.

-NOT-
Para yatırma ve para çekme sürecinde, evrakları göndermediğiniz zaman işlemleriniz gerçekleşmez. Yani sizden kaynaklı olarak, beklemek zorunda kalırsınız.

Ligobet Kayıt İşlemlerinde Belge Talebi

Ligobet üyelik işlemleri esnasında, tarafınızdan bilgiler istenir. Bu bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması ile beraber üye olabilirsiniz.

– Ligobet belge istiyor mu; üyelik işlemlerinde sistemin güvenliğini tehdit edecek bir bilgi verilmiş ise burada güvenliği korumak adına evrak talebi gerçekleşebilir.
– Sistem, uyarı niteliğinde sizden evrak göndermenizi ister. E-posta adresine evrak göndererek, üyelik aşamasını tamamlayabilirsiniz.
Evrak talebi, Ligobet kayıt işlemlerinde her defasında geçerli değildir.

Ligobet Hangi Belgeleri İstiyor?

– Hangi durumda belge talep edildiği, sisteme bağlı olarak değişir. Örneğin para çekim talebiniz oldukça yüksek gerçekleşmişse, yönetim sizden kredi kartınızın son 3 ayına ilişkin hesap özetlerini istemektedir. Böylelikle, kartın size ait olduğunu ve işlemin güvenilirliği kontrol edilir.
– Belge taleplerinin kurallara uygun şekilde gerçekleşmesi özellikle belirtilir. Belgeler, nasıl gönderilmesi gerekiyorsa bu durum size e-posta aracılığıyla önceden tanımlanır. Bu tanımlamaya uygun olarak, yaptığınız işlem doğrultusunda belgeyi göndermelisiniz.

DİKKAT!
Belge gönderilmediği zaman, işleminiz onaylanmaz. Bu detaya dikkat etmekte fayda var.

Ligobet Belge Hazırlama İşlemleri

Ligobet tarafından istenilen belgeleri, talep etme sürecine dikkat edilmelidir. Peki, belge nasıl gönderilir?

-Kullanıcılar, hangi belge istenmiş olursa olsun farklı cihazlardan fotoğrafını çekerek direkt mail adresine gönderebilirler. PDF istendiyse bu şekilde göndermeniz gerekir.
– Yaptığınız işlemler doğrultusunda hem sistemin güvenliği, hem de sizin güvenliğinizi sağlamak amacıyla belgenin fotoğrafını doğru bir şekilde çekip e-posta adresine göndermeniz yeterlidir.

Ligobet belge istiyor mu, belge gönderimi konusunda detaylı bilgileri öğrenmek için canlı destek hattıyla irtibata geçebilirsiniz. Canlı destek hattı, size belge hazırlanma sürecinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirtir.

Hazırlanması istenen belgeler;

– Kimlik
– Pasaport
– İkametgah
– Ve hesap özetinden oluşur.

-NOT-
Harici olarak, kişisel bir belge talep edilen durumlarda olabilir. Buna göre bilgi alırsınız.

Ligobet Para Çekme Belgeleri Nelerdir?

Ligobet sisteminde, elde ettiğiniz kazançları çekerken yüklü bir miktar çekebilirsiniz. Bunun, sizin tarafınızdan yapıldığının anlaşılması için para çekme talebini onaylamanız gerekir. Yani belge istenecektir. Aktarımlar konusunda, bir defaya mahsus istenen evraklar üzerinden işlemler yapılmaktadır.
Bu belgeler şu şekildedir;

– İkametgah belgesi (İkametgah belgeniz bulunmuyorsa, adreste bulunduğunuza dair bir ev faturası olabilir.)
– Pasaport
– Nüfus cüzdanı
– Kredi kartı ile işlem yapanlar için kredi kartının bilgileri istenir.
– Kredi kartına ait ekstrede, gerekli görülürse istenen diğer bir belgedir.

Yüksek miktarda para çekme işlemi olduğu zaman, böyle bir belge talebi gerçekleşir. Harici olarak, küçük miktarlardaki para çekme taleplerinizde belge istenmez.

– Sistemde bulunan paranızı, farklı bir platforma çekeceğinizde bu durumun sistem açısından güvenliğinin sağlanması önemlidir.
– Ligobet, güvenliği üst noktada tutmaktadır! Para çekmenin onaylanması gerekli görülen belgelerin yönetime ulaşması ile gerçekleşir. Yapılan işlemlerin tamamı “güvenlik” adına uygulanır.
– Para çekme işlemi için istenilen ikametgah belgesi, pasaport, nüfus cüzdanı ya da kredi kartınızın görüntüleri asla paylaşılmaz. Bu konuda tereddütte düşmeden, güvenebilirsiniz.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*